About Us

تاریخچه

شرکت دارویی و بهداشتی آسینه در سال 1996 به عنوان یک شرکت بازرگانی تخصصی برای بازار ایران تاسیس شد.تا به امروز، ما به ویژه در مورد بخش سلامت حیوانات بر طیف وسیعی از فعالیت های دارویی، تشخیصی، تجهیزات و ... متمرکز شده ایم.محصولات از شرکت های معتبر از اتحادیه اروپا و آسیا فراهم شده اند.

استراتژی

استراتژی اصلی آسینه همیشه اهمیت به بهترین ها به منظور ارتقاء نام آسینه و شرکای آن است.برای ترویج بهترین ها، سیاست آسینه شرکت کردن در سمینارها و کنگره های علمی و همچنین رویدادهای صنعتی مانند نمایشگاه های تجاری که در پایتخت ها یا شهرهای بزرگ برگزار می شود، است.علاوه بر این، آسینه برگزار کننده کارگاه های متعدد برای محصولاتش و همچنین ملاقات رو در رو با مشتریان می باشد.آسینه در نظر دارد شرکت و محصولات خود را به دانشجویان دامپزشکی معرفی کند.ما همیشه پشتیبان و حامی اساتید دانشگاه ها و دانشجویان در کارهای تحقیقاتی آن ها هستیم.

شرکت آسینه به یک اندازه برای همه مشتریان خود اهمیت قائل است.

چشم انداز

با تکیه بر تیم آموزش دیده و کارآمد خود در تمام بخش ها، ما قصد داریم خدماتی را فراتر از آنچه که مشتریان از طرف رقبا دریافت می کنند، ارائه دهیم. در نهایت ما برای کارمندان خود محیط سالم ، دوستانه و فرصت های قابل توجهی برای تضمین امنیت شغلی آن ها فراهم می کنیم. آسینه همیشه به اخلاق و تعهد کارکنان و همچنین شرکای تجاری خود توجه ویژه ای می کند.